DZIECKO - DZIECIAK RZĄDZI OPOWIEŚĆ FILMOWA

Piękna historia dla dzieci

Książka „DZIECIAK RZĄDZI OPOWIEŚĆ FILMOWA” zawiera nie tylko humorystyczne historie, ale również te wzruszające i interesujące. Z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Historia dla dzieci – o czym opowiada?

Na początku, gdy w życiu Tima pojawia się młodszy brat, jest on zdruzgotany. Aczkolwiek po jakimś czasie chłopcy zaprzyjaźniają się ze sobą. Mają misje do zrealizowania. Wkrótce Tim słyszy, że dziecko może mówić jak dorosły i przedstawia się jako szef. Dziecko wyjaśnia Timowi, że został wysłany na misję, aby dowiedzieć się, dlaczego szczenięta zyskują więcej miłości niż niemowlęta. Dziecko wyjaśnia również, że może zachowywać się jak dorosły, ponieważ pije pewną substancję.

Ciekawa historia o rodzeństwie

Książka „DZIECIAK RZĄDZI OPOWIEŚĆ FILMOWA” jest dostępna w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Opowiada ona o przyjaźni dwójki dzieci oraz o ich perypetiach. Pozycja ta zachwyci nie tylko chłopca, ale również dziewczynkę. 12 czerwca 2014 roku DreamWorks ogłosiło, że wypuści film 18 marca 2016 roku właśnie o tej fantastycznej historii. Książka jest nie tylko humorystyczna, ale również bardzo wzruszająca.