bestsellery książkowe

Bestsellery książkowe

Wielu polaków mieszkających zagranicą na bieżąco śledzi bestsellery książkowe, które ukazują się w Polsce. Dzięki różnym sklepom internetowym oraz księgarniom wysyłkowym, również w swoim domu można cieszyć się pozycjami, które czytają obecnie rodacy. Co znajduje się aktualnie na liście obowiązkowych pozycji do przeczytania? Odpowiedź poniżej.

Dale Carnegie: „Jak przestać się martwić i zacząć żyć”

Tą pozycję powinien przeczytać chyba każdy człowiek, niezależnie od wieku. Polacy zajmują czołowe miejsce na świecie w rankingu najbardziej zamartwiających się ludzi. Może najwyższy czas zacząć czerpać radość z życia pełnymi garściami? Ta książka to prawdziwy motywator do działania oraz inspiracja jak stopniowo zmienić nawyki.

Remigiusz Mróz: „Listy zza grobu”

To kolejna pozycja jednego z najlepszych polskich pisarzy. „Listy zza grobu” to prawdziwa gratka dla fanów kryminałów i sensacji. Ta książką wciągnie nie jednego czytelnika w historię tajemniczych wydarzeń w małym miasteczku.

Katarzyna Berenika Miszczuk: „JAGA”

Tą książkę warto ściągnąć nawet z drugiego końca świata. To opowieść pełna pasji, romantyzmu, miłości i przyjaźni. Niezwykle lekka i przyjemna lektura w sam raz na nadchodzące długie, jesienne wieczory.

Sprawdź listę bestsellerów książkowych i wybierz coś dla siebie.